DZĪVOKĻU APSKATES - KATRU DIENU

DZĪVOKĻU APSKATES - KATRU DIENU

Nāciet uz INDIVIDUĀLĀM APSKATĒM un KLIENTU DIENĀM dzīvokļu projektā RiverPark!  Jūs un Jūsu ģimeni sagaida ekskursijas pa dzīvokļiem,  kuri ir komplektā ar -  AUTO STĀVVIETU un NOLIKTAVU! 

Īpašais ieguvums pircējiem:

  • RD  ir piešķīrusi 90% atlaidi NĪ nodoklim 10 gadus!
  • Ir iespēja iegādāties pilnībā mēbelētus dzīvokļus!

Aicinām apmeklēt RiverPark rīkotās KLIENTU DIENAS! Klientu dienu apmeklētāji varēs apskatīt jebkuru no piedāvājumā esošiem divu līdz četru istabu pilnas apdares dzīvokļiem, ar platībām no 54 līdz 180 m2. Apmeklētājiem būs iespēja saņemt bankas darbinieku konsultācijas par dzīvokļu iegādes kredīta izsniegšanas noteikumiem. Objekta atrašanās Rīgas vēsturiskajā centrā sniedz ērtības gan dzīvei, gan priekšrocības jūsu investīcijām.

Pirmie pircēji ir jau augstu novērtējuši mūsu izvirzītās kvalitātes prasības. Piemēram, būvējot mūra starpsienas, mēs ar tām aizstājam reģipsi, ko ieviesuši skandināvu būvnieki.  Kā arī plastikāta palodzes un kartona durvis atstājam “eiroremonta” cienītājiem citos projektos. Uzsvars ir uz pilnvērtīgiem, dabīgiem, kvalitatīviem celtniecības materiāliem! Nāciet un pārliecinieties par mūsu veidoto dzīves telpu.

 

 

 

Kā notiek Klientu Dienas - galerija

 

 

RiverPark – skaista vieta blakus Daugavai un parkam.

Dalies ar šo lapu!